نوشته های تازه
تاریخ انتشار :1396/01/15 نویسنده : سید مرتضی حسینی بازدید : 199

آیفون 8 احتمالا با تاخیر رونمایی خواهد شد

بروز مشکل فنی در فرایند تولید پنل‌های OLED احتمالا به تاخیر در رونمایی از آیفون 8 منجر خواهد شد.

سپتامبر را باید نوروز طرفداران اپل به حساب آورد که در آن منتظرند تا با رونمایی از آیفون جدید، عیدی خود را از کوپرتینویی‌ها بگیرند؛ اما این بار ممکن است به دلیل مشکلات فنی، روایت دیگری را از نوروز اپلی شاهد باشیم.

بر اساس گزارش منتشر شده توسط وب‌سایت چینی زبان Economic Daily News، این احتمال وجود دارد که اپل به علت بروز مشکلات فنی در فرایند تولید پنل‌های خمیده OLED (فرایند تورق) مجبور شود رونمایی از آیفون 8 را تا اکتبر و یا حتی تا ماه نوامبر سال جاری به تعویق بیندازد. این خبر در حالی مطرح شده که پیش از این نیز اخباری در خصوص ثبت سفارش خرید 70 میلیون پنل OLED از شرکت سامسونگ برای استفاده در آیفون جدید این شرکت منتشر شده بود.

منابع آگاه از روند حاکم بر زنجیره تامین مولفه‌های سخت‌افزاری آیفون 8 اپل حالا با دقت بیشتری در حال رصد کردن شرایط حاکم بر این بخش هستند تا در خصوص بروز تاخیر در فرایند رونمایی از آیفون‌های جدید اپل به قطعیت برسند.

اگر به طرفداری از اپل متهم نشویم می‌توان با دیده مثبت هم به تاخیر یک تا دو ماهه رونمایی از آیفون جدید اپل نگاه کرد. این تاخیر می‌تواند به معنای انجام صحیح فرایند تولید صفحه‌نمایش محصول جدیدی باشد که در ابعاد گسترده پیش روی کاربران قرار می‌گیرد.

این موضوع، با توجه به اینکه در دهمین سالگرد عرضه آیفون به بازار قرار است شاهد محصولی جدید با تکنولوژی‌های متفاوت باشیم، اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد.

نویسنده :

سلام سید مرتضی حسینی هستم مهندس نرم افزار در زمینه وب - ویندوز - اندروید و IOS فعال لیت میکنم هدف از ایجاد این وب سایت این بود که یک منبع فارسی برای آموزش برنامه نویسی برای هم وطنان عزیزم ایجاد کنم .

مطالب مرتبط :
نظرات کاربران